1. Radę prekę, kurią norite įsigyti, spustelėkite ant jos pavadinimo/nuotraukos ir pamatysite prekės detalų aprašymą bei kitą su ja susijusią informaciją. Jeigu norite  šią prekę pirkti, jums reikia paspausti mygtuką „Į KREPŠELĮ“, ir ji bus įdėta į Jūsų pirkinių krepšelį.

2. Įdėję vieną prekę į krepšelį, galite tęsti paiešką ir įdėti kitas prekes. Visos prekės bus išsaugotos krepšelio atmintyje. Prekių kiekis krepšelyje yra neribotas.  Nusprendę pirkti pasirinktas prekes, spauskite mygtuką „UŽSAKYTI “. Jūs visada galite išimti bet kurią į krepšelį įdėtą prekę, tereikia paspausti  pilkos spalvos (pašalinti prekę iš krepšelio) mygtuką.

3. Jeigu jau esate registruotas vartotojas, prisijunkite prie madingaapranga.lt sąskaitos įvesdami savo el.paštą ir slaptažodį. Jeigu norite užsiregistruoti spauskite  „Registruotis“.

4. Patikrinkite ar visa suvesta informacija teisinga. Po užsakymo išsiuntimo madingaapranga.lt  nukreips Jus į mokėjimai.lt puslapį, kuriame pasirinksite savo banką. Reiks tik patvirtinti jau suformuotą mokėjimą.

PATOGIAU PIRKTI TELEFONU?

Paskambinkite telefonu +37061125789, pirmadienį - penktadienį, 10 - 19val. ir mūsų konsultantai užsakymą priims telefonu.