Madinga apranga kiekvienam siūlo jums įvairius atsiskaitymo būdus. Išsirinkite sau patogiausią:

1. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita pagal kurią galėsite apmokėti atlikę pavedimą į mūsų sąskaitą.

2. Per  Elektroninės bankininkystės mokėjimų sistemą. Naudodamiesi šia sistema Jūs greitai, patogiai ir  saugiai atsiskaitysite už prekes. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau.

3. Grynaisiais atsiimant prekes - jeigu turite galimybę  galite atsiimti savo užsakytas prekes Šiauliuose , susisiekite su mumis telefonu 861125789 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai susitarsime dėl atsiėmimo.

4. Grynaisiais sumokant kurjeriui pristačius prekes.

5. Maxima kasose bei Lietuvos spaudos kioskuose, Lietuvos pašto ir "Paypost skyriuose" , Perlo terminaluose , taip pat banko skyriuose grynaisiais .

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į mokėjimai.lt sistemą. Ten galėsite atsispausdinti mokėjimo instrukciją su barkodu. Su šiuo kvitu galėsite apmokėti prekes bet kurioje maxima kasoje ar Lietuvos spaudos kioske ar kitose pasirinktuose punktuose .Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo . Šį apmokėjimo būdą rasite pasirinkę "Elektroninės bankininkystės sistemą ( Swedbank , Seb ir kiti bankai " -> būsite nukreipti į PaySera  ->dešnėje pusėje pasirinkite   "Kitos mokėjimo sistemos" -> pasirinkite mokėjimo vietą.